Stylowe meble do hoteli i biur

Wyposażenie biur i hoteli

Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem hoteli i biur. W zależności od zapotrzebowania wykonujemy łóżka, biurka, szafki nocne, szafy i inne sprzęty. Meble produkowane są na podstawie naszego projektu lub koncepcji klienta. Na życzenie zamawiającego zadbamy również o tekstylia (np. materace), krzesła biurowe lub inne produkty niezbędne do wykończenia wnętrz.

Meble hotelowe – od projektu do realizacji

Zachęcamy do współpracy właścicieli hoteli, pensjonatów, obiektów noclegowych, gospodarstw agroturystycznych itp. Jesteśmy producentem mebli do pokoi, salonów, sypialni, kuchni, aneksów kuchennych i łazienek. Aranżujemy także przestrzenie wspólne: hole, recepcje, lobby hotelowe, sale konferencyjne. Oferujemy oryginalne, stylowe koncepcje zgodne z obecnymi trendami. Uwzględniamy także aspekty użytkowe. Meble i dodatki z MK Styl są trwałe, wytrzymałe oraz łatwe do sprzątania i utrzymania w czystości. Zapewniamy indywidualne podejście. Nasze projekty i realizacje zawsze oddają unikatowy styl hotelu czy innego obiektu. Proponujemy pomysłowe rozwiązania, które z pewnością zachwycą wszystkich gości.

Stylowe meble biurowe – elegancja i wygoda

Profesjonalnie urządzona przestrzeń biurowa działa pozytywnie na każdy biznes:

Zamów wyposażenie hotelu lub biura w jednym miejscu

Zapewniamy kompletne urządzenie pomieszczeń hotelowych i biurowych. Dzięki temu eliminujesz czas i stres związane z poszukiwaniem poszczególnych elementów u różnych producentów i dostawców. Realizujemy zamówienia pojedyncze i masowe. Dużym lub stałym odbiorcom gwarantujemy atrakcyjne rabaty. Ponadto oferujemy usługi transportowe i fachowy montaż. Nasze firmowe ekipy bezpiecznie i sprawnie dostarczają zakupione produkty oraz montują meble na miejscu u klienta.

Napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest MK Styl Maciej Kulanica, szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

©2022 MK Styl

Projekt i wykonanie: Net Partners