Fronty meblowe w różnych wzorach i kolorach

Fronty meblowe

Produkcja frontów meblowych to jedna z naszych firmowych specjalności. Oferujemy fronty do mebli pokojowych, biurowych, szafek kuchennych i łazienkowych. Proponujemy wzory tradycyjne do pomieszczeń klasycznych i dekoracyjne do stylizowanych. W asortymencie mamy także szeroki wachlarz minimalistycznych frontów idealnych do wnętrz nowoczesnych. Jako producent frontów meblowych posiadamy własne firmowe wzorce. Realizujemy także zlecenia według pomysłów klienta.

Lakierowane fronty meblowe w szerokiej gamie wzorów i kolorów

Oferujemy lakierowane fronty meblowe charakteryzujące się lustrzaną powierzchnią. Fronty wykańczane są na wysoki połysk, mat lub półmat. Znakomity efekt uzyskujemy dzięki pokrywaniu powierzchni kilkoma warstwami wysokiej jakości lakierem. Gruba powłoka skutecznie chroni fronty przed zarysowaniem, nadmierną wilgocią czy odbarwianiem się. Zapewniamy dowolny wybór kolorów - do dyspozycji mamy niemal całą paletę kolorystyczną RAL. Dużym atutem technologii lakierowania jest także możliwość wykonania skomplikowanych zagięć, frezów i otworów. Po uzyskaniu wzorów powierzchnia frontów jest estetycznie malowana lakierem, co pozwala uniknąć widocznych spoin i łączeń.

Nowoczesne akrylowe fronty meblowe – połysk lub mat

W naszym asortymencie dostępne są również fronty meblowe topowego producenta akrylowych płyt meblowych – firmy FORNER. Te innowacyjne produkty łączą w sobie wysoką jakość z luksusowym wyglądem i pozwalają na tworzenie perfekcyjnych mebli i przestrzeni. Fronty akrylowe wyróżnia:

Można je użyć do wykonania mebli kuchennych, łazienkowych, a także mebli do salonu, pokoju dziecka czy sypialni. Z powodzeniem stosowane są także przy produkcji wyposażenia hoteli i biur, salonów piękności, sklepów, biur obsługi klienta itp.

Fronty akrylowe produkuje się znacznie szybciej niż lakierowane. Prace są prostsze i mniej czasochłonne.

Płyty akrylowe FORNER cechują się niespotykaną na rynku polskim głębią koloru i niesamowitym efektem lustrzanego odbicia. Zastosowany rewolucyjny typ folii nie ulega procesowi utleniania. Dzięki temu fronty zachowują intensywność koloru i przez długie lata wyglądają jak nowe. Kolejną zaletą tego produktu jest stałość koloru. Bez względu na termin zakupu, kolor frontów czy innych elementów będzie taki sam jak zamówiony w przeszłości.

Fronty akrylowe posiadają atłasową, niepalcującą się powierzchnię. Są odporne za zarysowania, wilgoć i przebarwienia. Łatwo utrzymać je w czystości. Jako środek myjący wystarczy delikatny roztwór wody z mydłem.

Z uwagi na różne potrzeby i upodobania oferujemy fronty akrylowe w wersji połysk lub mat. Połyskowe fronty meblowe od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Za ich popularnością stoi przede wszystkim nowoczesność oraz efekt lustrzanego odbicia optycznie powiększający przestrzeń. Fronty matowe cenione są z kolei za jedwabistą strukturę i ponadczasowych szyk. W tej opcji proponujemy następujące rodzaje frontów FORNER:

Napisz do nas

Administratorem danych osobowych jest MK Styl Maciej Kulanica, szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

©2022 MK Styl

Projekt i wykonanie: Net Partners